Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати врегулюють статус працівників апарату суду

0 20

Комітет з питань правосуддя рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроект про внесення змін до Закону “Про судоустрій України”.

На засіданні Комітету ВР з питань правосуддя обговорювався законопроект № 11049, який спрямований на забезпечення існуючого соціального статусу держслужбовців судової влади шляхом врегулювання суспільних відносин у сфері державної служби, попередження відтоку фахівців з судів України, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Проект передбачає законодавчо врегулювати правовий статус працівників апаратів загальних судів за відповідними категоріями, які визначаються Законом про держслужбу. Зокрема, для стимулювання залучення до роботи в апаратах судів висококваліфікованих фахівців у сфері права, попередження відтоку професійних кадрів в ст.151 Закону «Про судоустрій і статус суддів» пропонується визначити, до яких підгруп посад держслужби відносяться посади помічників суддів судів загальної юрисдикції.

На думку членів Комітету, питання визначення правового статусу працівників апарату суду неврегульоване чинним законодавством і вимагає додаткової регламентації.

Теги:

суд

Джерело:

ЛігаБізнесІнформ

Залиште коментар