Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати відмовилися ввести «єдине вікно» для підприємців

0 15

Верховна Рада відмовилася ввести принцип «єдиного вікна» при державній реєстрації суб’єктів господарювання і узятті їх на облік у відповідних органах.

За ухвалення в другому читанні законопроекту № 3429 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи для суб’єктів господарювання» проголосували 197 депутатів при 226 необхідних.

За пропозицію відправити даний законопроект на повторне друге читання проголосували 213 депутати при необхідних 226.

В рамках даного принципу передбачалося визначення одного документа (виписки з єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців), який підтверджує узяття на облік створеного суб’єкту господарювання у відповідних органах.

Також даним законопроектом пропонувалося скоротити необхідний розмір статутного фонду при реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з 100 мінімальних заробітних плат до 1 мінімальної заробітної плати на момент реєстрації товариства.

Крім того, пропонувалося скоротити перелік видів господарської діяльності, на здійснення якої потрібно одержувати ліцензії.

Зокрема, з нього повинно було бути вилучено виконання топографо-геодезичних робіт і картографічних робіт, проектування, будівництво нових і реконструкція існуючих меліоративних систем, оптова торгівля насінням.

Також пропонувалося не ліцензувати професійну діяльність у сфері надання соціальних послуг, розведення домашніх тварин, розробку проектів і проведення робіт з консервації, реставрації, реабілітації і ремонту пам’ятників, а також діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування і антикваріату і інші види діяльності.

Крім того, передбачалося удосконалити процедуру ліквідації юридичної особи, затвердивши порядок створення ліквідаційної комісії і її повноваження.

Передбачалося, що даний законопроект допоможе подолати кризові явища в економіці і мінімізувати вплив фінансової кризи на мале і середнє підприємництво в рамках держполітики сприяння розвитку підприємництва.

Джерело:

proUA

Залиште коментар