Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати відмовилися понизити штрафи ДАІ

0 25

Верховна Рада відмовилася відмінити збільшення штрафів за проїзд на заборонний сигнал світлофора, за порушення правил користування ременями безпеки і за перевищення швидкості руху.

За ухвалення законопроекту № 3373 «Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення» проголосували 165 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Зокрема, Рада відмовилася зменшити нині діючі збільшені штрафи за порушення правил користування ременями безпеки і мотошлемами з 51-85 гривень до 3,4-8,5 гривень штрафу або до попередження.

Крім цього парламент відмовився відмінити нині чинні штрафи за проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, а саме, відмовився понизити штраф з 425-510 гривень до 85-170 гривень.

За перевищення швидкості руху (більш ніж на 20 км/год) Рада відмовилася понизити штраф з 255-340 гривень до попередження або штрафу від 8,5 гривень до 17 гривень.

Нагадаємо, нові штрафи за порушення правил дорожнього руху набули чинності 17 листопада 2008 року.

Нагадаємо також, що раніше народні депутати від БЮТ Святослав Олійник, Андрій Портнов, Вадим Коротюк і Юрій Трегубов пропонували Верховній Раді понизити штрафи за порушення правил дорожнього руху в середньому в 4 рази.

Джерело:

proUA

Залиште коментар