Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати розмірковують над реформою КСУ

0 13

Комітет з питань правової політики провів “круглий стіл” на тему: “Удосконалення правового регулювання діяльності Конституційного Суду України”.

Учасники “круглого столу” обговорили проблеми повноважень Конституційного Суду України, питання вдосконалення правового регулювання кваліфікаційних вимог до суддів Конституційного Суду та аргументації судових рішень, конституційні та законодавчо-правові можливості удосконалення правового регулювання діяльності Конституційного Суду, питання перегляду КС своїх попередніх правових позицій тощо.

Під час обговорення акцентувалася увага на необхідності введення в Україні інституту конституційної скарги як одного з найефективніших юридичних засобів захисту фундаментальних прав і свобод особи. Про це повідомляє парламентський портал.

У заході взяли участь судді Конституційного Суду у відставці, постійний представник Верховної Ради у Конституційному Суді, представники Секретаріату Конституційного Суду, Інституту законодавства Верховної Ради, Центру політико-правових реформ, Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, Львівської лабораторії прав людини і громадянина Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України, фахівці у галузі конституційного права Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, Національного університету “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” та Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Теги:

Конституційний суд України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар