Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати і земля залишаться неврегульованими

0 13

Законопроекти про ринок землі та скасування депутатської недоторканності не будуть розглядатися на 11 сесії VI скликання Верховної Ради України. Таке рішення парламентарії прийняли при затвердженні порядку денного засідань ВР.

Зокрема, Верховна Рада України 265 голосами затвердила порядок денний засідань парламенту 11 сесії VI скликання, виключивши з неї законопроекти, які, на думку парламентських комітетів, не могли розглядатися через їхню недоопрацьованність, а також 68 законопроектів, на вилученні яких з порядку денного наполягала ПР.

Коментуючи зняття з розгляду законопроекту про депутатську недоторканність, спікер Володимир Литвин зазначив: “Питання про попереднє схвалення та подальший розгляд такого законопроекту включається до порядку денного першої сесії новообраної Верховної Ради України без голосування”.

Крім того, Литвин повідомив, що на останній сесії парламенту діючого скликання питання про внесення змін до Конституції України розглядатися не можуть: “Відповідно до ч.2 ст. 149 регламенту ВР, питання про попереднє затвердження законопроекту про внесення змін до Конституції України (ст.155 Конституції України) не може розглядатися ВР України на останній сесії строків її повноваження”.

Що стосується законопроекту про ринок землі, то на попередній сесії ВР також відмовилася його розглядати, незважаючи на те, що парламентський комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував парламенту прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про ринок земель. Законопроект № 9001-д “Про ринок землі” народні депутати прийняли в першому читанні 9 грудня 2011року. Документом передбачається купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення з 2013 р. 27 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж с/г земель до 1 січня 2013 р.

Теги:

Верховна Рада України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар