Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати, прокурори і судді отримують пенсії в 15 разів більше «простих» громадян

0 18

Середній розмір пенсій «простих» громадян в Україні складає приблизно 1,3 тис. грн. А пенсії народних депутатів, прокурорів і суддів у кілька разів більше, ніж пенсії більшості громадян України. Про це повідомив експерт з соціальних питань Павло Розенко під час прес-конференції.

За його словами, на сьогоднішній день середній розмір пенсій «простих» громадян в Україні складає приблизно 1,3 тис. грн., серед військовослужбовців – 2 тис. грн., чорнобильців – близько 3 тис. грн. Проте, як відзначив П. Розенко, митники-пенсіонери отримують вже в середньому по 4,5 тис. грн., судді – по 7 тис. грн., а народні депутати – по 15,5 тис. грн.

«Ось і відповідь на питання, для кого була проведена пенсійна реформа. Вочевидь, що для суддів, прокурорів і народних депутатів України, середній розмір пенсій яких в 3-15 разів більший, ніж у звичайної людини», – підкреслив експерт.

При цьому він пояснив, що така «несправедлива» система призводить, у тому числі, і до того, що бізнес не хоче платити податки. 

Теги:

пенсійна реформа, пенсійне забезпечення

Джерело:

Голос UA

Залиште коментар