Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати-сумісники залишаються на місцях

0 10

Верховна Рада не змогла позбавити депутатських повноважень низку депутатів — сумісників, Зокрема, Рада не позбавила депутатських повноважень голову Держкомнацпроектів Владислава Каськіва (за позбавлення його повноважень проголосували 195 депутатів), голову Держрезерву Олексія Лелюка (196 голосів) і губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка ( 183 голоси).

Відзначимо, що деякі із зазначених депутатів самостійно подали заяву на складання мандатів. Відповідні проекти рішень набрали менше 200 голосів, при необхідних 226.

За припинення повноважень не голосувала фракція ПР, а також частина позафракційних депутатів

У свою чергу спікер Володимир Литвин зазначив, що щодня буде ставити на голосування це питання, оскільки неправильним є той факт, що нардепи-сумісники отримують зарплату на новій посаді і платню нардепа.

 «Я сьогодні вранці доручив керівнику апарату звільнити всіх помічників цих депутатів, припинити виплату зарплати, якщо у вас совісті немає. І завтра я буду знову ставити це питання. Це не рух, це цинізм. Це наруга над Конституцією, над законами, над порядком. Як можна так далі жити? Який приклад ми показуємо людям? Яка користь може бути від цієї Верховної Ради? Так давайте проголосуємо і припинимо її функціонування», — заявив він.

Нагадаємо, 4 лютого 2011 року Верховна Рада припинила повноваження таких депутатів-сумісників як: Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Дмитро Саламатін, Леонід Фесенко, Ігор Калєтнік, Олексій Боярчук, Олег Бабаєв.

Теги:

Верховна Рада України, статус народного депутата

Залиште коментар