Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати планують легалізувати майнінг криптовалют до 2020 року

0 5

У Верховній Раді України планують до 2020 року ухвалити закони, які врегулюють криптоактиви та діяльність з ними в Україні.

Про це повідомив представник депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine Олексій Жмеренецький у Facebook.

“Законодавче забезпечення блокчейн-економіки виходить на фінішну пряму.
Міжфракційне депутатське об‘єднання Blockchain4Ukraine готове до реєстрації трьох законопроектів розроблених і узгоджених спільно з Міністерством цифрової трансформації, BRDO, ключовими блокчейн асоціаціями і крипто-спільнотою”, – повідомив він.

Усім фахівцям галузі блокчейну та криптовалют пропонується впродовж тижня ознайомитись із законопроектами та надати фінальні пропозиції.

Комітет з питань цифрової трансформації та МФО Blockchain4Ukraine забезпечать законодавчу базу, Міністерство цифрової трансформації втілить закони у життя, а учасники ринку спрямують нашу роботу в найбільш сприятливе для економіки русло.

Через два тижні у ВРУ планують зареєструвати:

— законопроект про внесення змін до законів України щодо протидії відмиванню грошей (AML/CFT), де враховані віртуальні активи і постачальники послуг згідно новим рекомендаціям FATF;

— законопроект про внесення змін в Податковий Кодекс, де визначать основні терміни (дефініції) блокчейн-экономіки “розподілений реєстр”, “майнінг”, “віртуальний актив”, “криптоактив” тощо;

— правку до законопроекту №2110 “про публичні электронні реєстри”, яка забезпечить запровадження технології блокчейн в роботу усіх державних реєстрів України, як перший крок до переведення самих реєстрів на блокчейн;

Окрім цього, за словами Олексія Жмеренецького, протягом двох тижнів опублікують законопроект про токенізацію активів. “Потенційно — це токенізація корпоративних і державних активів на сотні мільярдів доларів з безпрецедентною прозорістю Protected by Blockchain”, – заявив він.

Залиште коментар