Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутати створили комісію з підготовки змін до Конституції

0 24

Верховна Рада України створила тимчасову спеціальну комісію з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції. Відповідну постанову підтримали 288 народних депутатів.

Згідно з постановою, тимчасова спецкомісія має підготувати і подати до 15 квітня на розгляд парламенту проект закону про внесення змін до Основного закону.

Засідання комісії є правочинним за умови присутності на засіданні половини народних депутатів від складу комісії, головою комісії буде народний депутат (фракція «Батьківщина») Руслан Князевич, його заступником – Валерій Писаренко (фракція Партії регіонів).

Термін дії спецкомісії визначений до ухвалення Верховною Радою законопроекту про внесення змін до Конституції, який підготує ця комісія.

Залиште коментар