Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутатам пропонують в травні ознайомитись зі станом виконання судових рішень

0 21

Профільний комітет Верховної Ради рекомендує 22 травня 2013 року провести парламентські слухання щодо стану виконання судових рішень. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Комітет з питань правової політики ВР вважає, що проведення таких парламентських слухань необхідно для дослідження ефективності захисту прав громадян. Члени комітету також вважають, що реальне виконання судових рішень є однією із найгостріших проблем судочинства в Україні. На їх думку, неможливо без широкого обговорення удосконалення законодавчого забезпечення системи виконання судових рішень.

Депутати також вважають, що проведення парламентських слухань надасть можливість широкого обговорення проблемних питань у цій сфері та дозволить визначити напрями подальшого вдосконалення механізму виконання судових рішень в Україні.

Теги:

судове рішення

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар