Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутатам накуплять годинників на 400 тис. грн. За бюджетний кошт

10

Народним депутатам України та працівникам апарату Верховної Ради закуплять наручні годинники на суму в розмірі 400 тис. грн. Про це йдеться у повідомленні «Вісника державних закупівель».

Згідно з оголошенням, Управління справами Верховної Ради України 6 серпня під час закупівлі в одного учасника підписало договір з ТОВ «Київський годинниковий завод» на поставку 866 одиниць наручних годинників.

Відтак, за гроші державного бюджету будуть придбані: годинники наручні кварцові жіночі «ПОЛІТ» – 405 штук та годинники механічні чоловічі «ПОЛІТ» – 461 штук на загальну суму 399 тис. 639 грн.

Бідолашні народні обранці ходять без годинників?

Терміни поставки визначені на друге півріччя 2012 року.

Нагадаємо, у червні Управління справами Верховної Ради України підписало домовленості щодо надання послуг з передачі даних і повідомлень з АТ «Укртелеком» та мобільними операторами «МТС Україна» і «Київстар» на суму в майже 2 мільйони гривень.

Теги:

державні закупівлі, Верховна Рада України
Комментарии