Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутатам накуплять годинників на 400 тис. грн. За бюджетний кошт

0 10

Народним депутатам України та працівникам апарату Верховної Ради закуплять наручні годинники на суму в розмірі 400 тис. грн. Про це йдеться у повідомленні «Вісника державних закупівель».

Згідно з оголошенням, Управління справами Верховної Ради України 6 серпня під час закупівлі в одного учасника підписало договір з ТОВ «Київський годинниковий завод» на поставку 866 одиниць наручних годинників.

Відтак, за гроші державного бюджету будуть придбані: годинники наручні кварцові жіночі «ПОЛІТ» – 405 штук та годинники механічні чоловічі «ПОЛІТ» – 461 штук на загальну суму 399 тис. 639 грн.

Бідолашні народні обранці ходять без годинників?

Терміни поставки визначені на друге півріччя 2012 року.

Нагадаємо, у червні Управління справами Верховної Ради України підписало домовленості щодо надання послуг з передачі даних і повідомлень з АТ «Укртелеком» та мобільними операторами «МТС Україна» і «Київстар» на суму в майже 2 мільйони гривень.

Теги:

державні закупівлі, Верховна Рада України

Залиште коментар