Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутата Донецької облради залишено під вартою

0 13

Столичний Апеляційний суд 5 травня підтримав рішення Шевченківського районного суду Києва про взяття під варту раніше затриманого депутата Донецької обласної ради. На час проведення слідчих дій депутат буде утримуватися у Київському слідчому ізоляторі Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань у Києві та Київській області, що на Лук’янівці.

Нагадаємо, за даними джерела видання ZN.UA, податкова міліція затримала Владислава Дрегера – донецького бізнесмена, депутата Донецької обласної ради, голову обласної організації Сильної України.

У ДПА повідомили, що депутат звинувачується у рейдерському захопленні одного з колективних підприємств Харцизька Донецької області у 2006 році. Сума завданих збитків оцінюється в 33 млн грн. За даними речника ZN.UA, йдеться про скандальний перепродаж Зуєвського енергомеханічного заводу (ЗЕМЗ), який на той час був перетворений з КП в акціонерне товариство. Пізніше екс-керівник заводу Степан Портнoв написав явку з повинною, де зізнався в тому, що у співпраці з кількома бізнесменами (серед яких був і Дрегер) “вкрав завод у трудового колективу”.

Крім того, в листопаді 2008 року 9 підприємств Донецької області оголосили себе “жертвами рейдерської групи Дрегера” і поширили з цього приводу спільну заяву. У грудні 2008 року на Дрегера було скоєно замах – сам бізнесмен не постраждав, але його водій отримав поранення.

Пізніше віце-прем’єр-міністр – міністр соцполітики, лідер партії Сильна Україна Сергій Тігіпко заявив, що затримання депутата Донецької обласної ради, що є головою обласного осередку Сильної України, не пов’язане з політикою.

Теги:

рейдерство

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар