Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Депутат і голова сільради Криму попалися на хабарі в мільйон гривень

0 11

Прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти голови Ізобільненської сільської ради Віктора Ребікова та депутата тієї ж сільради за підозрою в отриманні близько 1 млн гривень хабара за виділення 3 земельних ділянок площею майже 0,5 га в Криму, повідомляє прокуратура АР Крим.

Справу порушено в період з 30 грудня по 2 січня за статтею “отримання хабара у великому обсязі”.

Співробітники правоохоронних органів затримали керівника сільради та депутата 30 грудня. Зараз депутат перебуває під арештом. Строк утримання під вартою голови сільської ради 2 січня продовжено до 10 діб. Ведеться слідство.

У жовтні міліція затримала начальника відділу дізнання головного комітету Міністерства надзвичайних ситуацій в Криму. Його запідозрили в отриманні 5 тис. гривень хабара. У листопаді повідомлялося, що прокуратура виявила “мільйонні збитки” від дій влади Феодосії. За результатами комплексної перевірки було затримано трьох чиновників.

Теги:

корупція, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар