Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Департамент кіберполіції повідомив про нові недоліки в захисті комп’ютерів

0 28

Команда інформаційної безпеки Project Zero компанії Google провела дослідження і опублікувала інформацію про дуже серйозну апаратної уразливості центральних процесорів виробництва Intel, AMD і працюють на архітектурі ARM. Вона дозволяє стороннім додаткам отримувати несанкціонований доступ до певних даних в захищеній області пам’яті ядра процесора. Запобігти цьому можна, наприклад, якщо організувати ізоляцію цієї пам’яті, яка зробить ядро ​​невидимим для поточних процесів. Це не ідеальне рішення проблеми, але з’явилися «заплатки» для операційних систем Windows, Linux і Android використовують саме цей підхід. Деякі фахівці стверджують, що таке рішення може істотно знижувати продуктивність центральних процесорів – в деяких випадках до 30%. Також можливим вирішенням проблеми є повне відключення JavaScript на комп’ютері.

Особливість даної уразливості може полягати в тому, що не буде залишатися слідів після її використання зловмисниками.

Департамент кіберполіції України наполегливо просить користувачів комп’ютерної техніки уважно відстежувати і негайно встановлювати всі критичні оновлення своїх операційних систем і браузерів.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар