Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

День відкритих дверей в апеляційному суді Івано-Франківської області

0 35

18 листопада 2011 року в Апеляційному суді Івано-Франківської області в рамках реалізації заходів комунікаційної стратегії суду відбувся День відкритих дверей для старшокласників шкіл з поглибленим вивченням правознавства. Про це повідомляє веб-портал Судової влади

Даний захід проводився з метою профорієнтації старшокласників, які уже планують подальше навчання у юридичних вищих навчальних закладах.

В урочистій залі апеляційного суду у школярів та педагогів відбулась інтерактивна бесіда з головою суду – Надією Стефанів, заступником голови суду – Василем Дячуком та керівником апарату суду – Оксаною Максимчук. Школярі отримали інформацію про функціонування системи судочинства в Україні, роботу апеляційного суду, як ланки даної системи та про запроваджені новації.

В залах судових засідань з обладнаним відеоконференцзв’язком між апеляційним судом та Івано-Франківським слідчим ізолятором і залом з обладнанням для допиту свідків, які перебувають під програмою захисту, школярам продемонстровано, як працює дане обладнання. Після цього всі переглянули відеофільм «Знайомство з судом», знятий за сприяння проекту USAID «Україна: верховенство права». На згадку про суд кожному учню вручений пакет інформаційних буклетів, а вчителям – підбірку інформаційних брошур та відеодиски з фільмами про суд, які в подальшому зможуть використовуватись для проведення уроків правознавства.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар