Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

День утримання Президента обходиться українцям в 4 млн грн?

0 8

Один день утримання чинного Президента обходиться українцям в 4 мільйони гривень. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав один з лідерів Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

“4 млн грн коштує один день утримання Президента в нашій країні. За два останніх роки цей уряд збільшив витрати на Верховну Раду, Адміністрацію Президента, Генеральну прокуратуру, Службу безпеки – на 12 млрд грн”,- сказав він.

А.Яценюк також зазначив, що якщо подивитись декларації про доходи всіх членів уряду, то їхні статки складатимуть 2 млрд грн.

Нагадаймо про утримання державного апарату. В західних державах видатки на це щороку знижуються, а в Україні зростають. У 2011, попри проголошене скорочення апарату, видатки на утримання уряду збільшено на 11,7%, Адміністрації Президента – на 40,9%, Генеральної прокуратури – на 77,8%. Показовим є той факт, що народ, від імені якого й на кошти якого здійснюється державна влада, не має довіри до її представників.

Джерело:

УНН

Залиште коментар