Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Декларацію про доходи чиновників видозмінили

0 13

Мінфін вніс зміни до Податкової декларації про майновий стан і доходи фізичних і Інструкцію із заповнення цієї декларації. Основним нововведенням є виклад в новій редакції Додатка 7 до декларації, в якому вказувалися відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру держслужбовців.

Нова редакція цього Додатку призначена для перерахунку ПДФО в разі отримання особою річної зарплати від двох і більше податкових агентів на суму, що перевищує 120-кратний розмір мінімальної зарплати (згідно пп. «є» п. 176.1 ПКУ).

У зв’язку з цим форма декларації і інструкція про її заповнення синхронізовані з новим Додатком.

Також з Додатка 5 до декларації (розрахунок податкових зобов’язань по ПДФО, отриманих фізичною особою-підприємцем від здійснення господарської діяльності) вилучений рядок 09 (сплачений фіксований податок).

Зміни наберуть чинності з дня офіційної публікації наказу.

Нагадаємо, що нові форми декларацій (розрахунків) починають застосовуватися для складання звітності за період, який слідує за періодом їх обнародування (п. 46.6 ПКУ).

Теги:

декларація, доходи

Залиште коментар