Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Декларації про доходи: сплата податків

0 14

Цього року декларації про доходи подали 607,7 тис. осіб. Це на 61,1 тис. більше, ніж минулого року – тоді про додатковий заробіток звітували перед податковими органами 546,6 тис. громадян.

Про це під час брифінгу для ЗМІ у м. Одеса повідомив Голова ДПС України Віталій Захарченко. За його словами, загалом платники задекларували доходів на 21 млрд. грн. (минулого року – на 17,8 млрд. грн.). На сьогодні податкова служба опрацювала більше 70% поданих декларацій.

«Поточні результати опрацювання наданих відомостей свідчить, що найчастіше додаткові доходи громадяни отримують від продажу та оренди майна, в тому числі – нерухомості. Також значна частина доходів припадає на міжнародні операції з цінними паперами. Багато декларацій стосується отриманої спадщини чи подарунків», – повідомив В. Захарченко.

Загалом за результатами декларування на даний момент нараховано до сплати 468,7 млн. грн. податків, до повернення  – 117,9 млн. грн.

Теги:

декларація про доходи, ДПС

Джерело:

прес-служба ДПС

Залиште коментар