Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дедлайн для законів

0 28

Колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пет Кокс висловили сподівання, що Верховна Рада прийме необхідні євроінтеграційні закони на засіданні 19 листопада.
“Ми зустрічалися зі спікером Верховної Ради, лідерами Партії регіонів і опозиції, і ми розуміємо, що сьогодні неможливо було прийняти закони, необхідні для підписання асоціації України і Євросоюзу в кінці цього місяця”, – сказав Олександр Кваснєвський, зазначивши , що створено робочу групу для підготовки законопроекту про лікування колишньої прем’єр -міністра Юлії Тимошенко за кордоном .
“Ми очікуємо , що до наступної сесії парламенту , яка буде 19 листопада, всі ці питання будуть вирішені так , щоб 19 листопада було прийнято остаточне рішення парламенту” – сказав він.
Пан Кваснєвський підкреслив , що 19 листопада – “це вже останній момент , в який можна зробити все , що необхідно” .
“Ми очікуємо , що вийде все так , як ми сьогодні говорили з нашими партнерами. Розуміємо , що все це політично дуже складно , але сподіваємося , що знайдеться достатньо доброї волі , щоб знайти консенсус , і щоб всі , хто хоче підписати асоціацію з ЄС , зроблять все для того , щоб у вівторок всі необхідні закони були прийняті Верховною радою ” , – сказав він.

Джерело:

Інтерфакс Україна

Залиште коментар