Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Де на Київщині внутрішні переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу?

0 1

Нещодавно під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулася нарада щодо діяльності гуманітарних штабів у районних військових адміністраціях Київської області.

Перед місцевою владою очільниця Мінреінтеграції поставила низку завдань, серед яких: посилити діяльність гуманітарних штабів; забезпечити надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам і соціально незахищеним верствам населення; організувати наявність на гуманітарних складах двомісячного запасу харчових продуктів.

За результатами наради Київська ОВА надала перелік пунктів роздачі гуманітарної допомоги в області – інфографіку з ним дивіться нижче:

 

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар