Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ запровадила контроль в режимі он-лайн за процесом складання іспитів на право керування.

0 24

У Державтоінспекції МВС введено в дію систему, принцип якої полягає у тому, що департамент ДАІ МВС може контролювати в режимі он-лайн процес складання іспитів на право керування у будь-якому реєстраційно-екзаменаційному підрозділі України. Про це повідомляє прес-служба департаменту ДАІ МВС України.

При цьому унеможливлено втручання, тобто надання допомоги у відповіді на запитання або виправлення неправильних відповідей, того інспектора ДАІ, який безпосередньо перебуває у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі. Навіть по закінченні складання іспиту та під час перевірки відповідей інспектор у підрозділі не матиме змоги внести будь-які зміни, тому що система автоматично інформує про несанкціоноване втручання.

На даний час до роботи у системі підключено два столичних реєстраційно-екзаменаційних підрозділи. Всього ж в Україні є 267 таких підрозділів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар