Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ заманюватиме штрафників на пошту спокусою одержати бандероль

0 14

Порушники правил дорожнього руху можуть одержати штрафну квитанцію під виглядом бандеролі. Про такий спосіб вручити сповіщення про штраф повідомило «Бізнесу» джерело в ДАІ.

Як стверджує джерело, щоб оштрафувати порушників ПДР, ДАІ готово піти навіть на нестандартні схеми.

«Механізм доставки виглядає таким чином: квитанція на оплату штрафу прямує порушникові у вигляді рекомендованого листа. Одержувач цієї звістки зобов’язаний розписатися в документі, що підтверджує доставку листа адресатові.

Якщо його не буде вдома або він не розпишеться, то через тиждень на його адресу прийде повідомлення про отримання рекомендованого листа.

Якщо і на цей раз порушник не відреагує, то ще через тиждень йому прийде повторне повідомлення. Якщо товариша знову «не буде вдома», його викличуть на пошту, нібито для отримання бандеролі (ймовірно, правоохоронці зробили ставку на жадібність передбачуваного порушника – ред.). Порушник, що прийшов на пошту за бандероллю, вже не зможе «відкрутитися» від одержання рекомендованого листа з ДАІ», – пише видання.

«Тільки після того, як порушник розпишеться за отримання листа, піде фактичний відлік 15 днів, після яких штраф за порушення ПДР зросте в 2 рази», – пояснило джерело.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар