Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ заявляє, що не збирається відмовлятися від «Візирів»

0 13

Інформація про те, що Департамент ДАІ відмовляється від використання приладів «Візир» є «неправдивою і перекрученою». Про це «proUA» повідомили у прес-службі ДАІ МВС України.

Як зазначають в прес-службі Державтоінспекції, після опублікування у журналі “Бізнес” інтерв’ю начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергія Коломійця у засобах масової інформації з’явилася серія матеріалів з заголовками “Департамент ДАІ відмовляється від використання приладів “Візир”. Така інформація є неправдивою і перекрученою, – заявляють в ДАІ.

Сергій Коломієць розповів, що на даний час в автоматичному режимі на автошляхах “працюють” 70 сертифікованих приладів.

Водночас він повідомив, що Департамент ДАІ планує обладнати дороги України стаціонарною апаратурою фотофіксації. Вже існує проект, яким визначено 5 тисяч місць розташування такої апаратури. Вона фіксуватиме проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу та перевищення швидкості. Отримана інформація буде оброблятися автоматично та надходити на сервер Державтоінспекції.

В ДАІ відзначають, що застосування такої системи дасть змогу уникнути спілкуванню працівників ДАІ з водіями, що виключатиме корупційні дії, а також притягувати до відповідальності усіх без винятку порушників, не зважаючи на посадові привілеї. Для реалізації проекту необхідні значні кошти, тому «в ідеальному варіанті це станеться через один-два роки», – відзначають у прес-службі.

На даний час прилади “Візир” використовуються інспекторами ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом та фіксації правопорушень. Сергій Коломієць також повідомив, що Державтоінспекція, реалізовуючи проект системи стаціонарного відеонагляду, не планує більше закуповувати прилади “Візир”. Одночасно усі наявні прилади залишаться на оснащенні підрозділів ДАІ, наголосив він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар