Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ за два тижні зібрала 850 корочок, які «дають право уникнути відповідальності»

0 34

З середини січня працівники Державної автомобільної інспекції вилучили у водіїв майже 850 різних “спецдокументів”, завдяки яким вони намагалися уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Як повідомили в прес-службі Департаменту ДАІ МВС, з початку заходів (12 січня) виявлено більше 600 фактів пред’явлення водіями таких документів. Відносно порушників адміністративного законодавства, що намагалися уникнути відповідальності, складено більше 600 протоколів. Одночасно працівники Державтоінспекції вилучили майже 850 різних “спецдокументів”.

«ДАІ прикладає максимум зусиль для гарантування рівних прав усіх учасників дорожнього руху, а також недопущення використання окремими водіями різних документів (карток, пропусків, візиток керівників державних органів і органів виконавчої влади), які всупереч вимогам законодавства містять прохання про сприяння в безперешкодному пересуванні автомобільним транспортом по території України», – йде мова в повідомленні.

Коментуючи результати заходів, начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць відзначив, що “на даний час не існує жодного офіційного документу, який дає право водієві уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, тому особи, які незаконно намагаються використовувати так звані “спецдокументи”, притягуватимуться до адміністративної відповідальності за довершені порушення”.

Джерело:

proUA

Залиште коментар