Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ вводить реєстрацію нових авто через Інтернет

0 26

Починаючи з 11 травня заяви на реєстрацію нового авто можна буде відсилати Державтоінспекції по електронній пошті – щоб зекономити час у чергах.

У київських МРЕВ уже з’явились оголошення про нову послугу – реєстрацію авто з допомогою електронної пошти. Щоби скористатися нею, треба зайти на сайт ДАІ Києва і скачати анкету.

Її заповнення в черзі, звірення і перевірка всіх документів може забрати до 15 хвилин. Цей час можна провести комфортно перед комп’ютером. А наступного дня їхати на реєстрацію.

Щоправда, черг власників нових авто поки що і так не багато. В один відділ МРЕВ їх приїздить душ 20-ть на день. Проте водії вітають будь-яку новацію, яка може заощадити їм час.

Утім, пригнати машину треба буде навіть після електронного листа. Як і раніше експерт звірятиме номери власноруч. Поки що інтернет-послуга діятиме тільки в Києві і тільки для нових машин. Це пробний варіант. Якщо справа буде даішникам успішною, інтернет запроваджуватимуть по всій Україні і для інших послуг.

Теги:

ДАІ, МРЕВ

Джерело:

ТСН

Залиште коментар