Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ візьме на озброєння радари, створені за допомогою NASA

17

Найближчим часом українські даїшники чекають масового поступлення вимірювачів швидкості TruCam. Прилади вже почали використовувати в Києві.

“Цей прилад створений за допомогою NASA, він зручний тим, що є функції і фото, і відео, відрізняється зручністю в експлуатації. Порушників, які перевищують швидкість, він знаходить за допомогою лазерного променя, після чого автомобіль зупиняємо і складаємо протокол”, – повідомили газету Сегодня рядові даїшники.

У Управлінні ДАІ МВС України інформацію про повернення приладів на дороги підтвердили. “С вчорашнього дня (з 30.07. – ред.) у нас з’явилося право використовувати ці прилади для контролю швидкості”, – відзначив замначальника ДАІ України Володимир Резников. За його словами, Державтоінспекція отримала необхідні висновки державної спеціальної служби технічного захисту інформації.

Прилади вже почали використовувати в Києві. Поступово ними оснащуватимуть регіональні ДАІ. “В наявності у нас зараз є 137 таких приладів”, – повідомив Резников. Як зазначає Сьогодні, пристрій коштує 90 тис. грн.

У свою чергу юрист і водій Олексій Святогор проінформував, що вже є десятки водіїв, які незадоволені висновками цих приладів і мають намір судитися.

Теги:

ДАІ

Джерело:

Главред

Комментарии