Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ візьме на озброєння радари, створені за допомогою NASA

0 36

Найближчим часом українські даїшники чекають масового поступлення вимірювачів швидкості TruCam. Прилади вже почали використовувати в Києві.

“Цей прилад створений за допомогою NASA, він зручний тим, що є функції і фото, і відео, відрізняється зручністю в експлуатації. Порушників, які перевищують швидкість, він знаходить за допомогою лазерного променя, після чого автомобіль зупиняємо і складаємо протокол”, – повідомили газету Сегодня рядові даїшники.

У Управлінні ДАІ МВС України інформацію про повернення приладів на дороги підтвердили. “С вчорашнього дня (з 30.07. – ред.) у нас з’явилося право використовувати ці прилади для контролю швидкості”, – відзначив замначальника ДАІ України Володимир Резников. За його словами, Державтоінспекція отримала необхідні висновки державної спеціальної служби технічного захисту інформації.

Прилади вже почали використовувати в Києві. Поступово ними оснащуватимуть регіональні ДАІ. “В наявності у нас зараз є 137 таких приладів”, – повідомив Резников. Як зазначає Сьогодні, пристрій коштує 90 тис. грн.

У свою чергу юрист і водій Олексій Святогор проінформував, що вже є десятки водіїв, які незадоволені висновками цих приладів і мають намір судитися.

Теги:

ДАІ

Джерело:

Главред

Залиште коментар