Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

0 9

Департамент Державтоінспекції МВС України ухвалив рішення про спрощення порядку оформлення в реєстраційних підрозділах ДАІ тимчасових реєстраційних талонів на право управління транспортними засобами за заявами власників і зменшення вартості таких операцій.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту ДАІ МВС, передає УНІАН.

Як відзначили в прес-службі, рішення ухвалено у зв’язку з внесенням змін до чинних нормативно-правових актів, які стосуються порядку оформлення документів на право експлуатації транспортних засобів, і з урахуванням звернень громадян.

Відтепер вартість отримання такого талона не перевищує 75 грн., включаючи безпосередньо вартість талона, послуги за огляд транспортного засобу (11 грн.) і оформлення реєстраційних документів (15 грн.). При цьому експертне дослідження транспортних засобів проводиться лише у випадках встановлення явних ознак зміни, знищення або фальсифікації ідентифікаційних номерів агрегатів.

Дані вимоги доведені до працівників всіх підлеглих підрозділів

Джерело:

proUA

Залиште коментар