Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ попереджає: за хабар можна отримати 5 років

0 21

Співробітники столичної Державтоінспекції активізували боротьбу з недобросовісними водіями, які намагаються хабарами відкупитися від покарання за порушення Правил дорожнього руху, повідомляють в столичній автоінспекції.

Тільки з початку нинішнього року задокументовано 46 фактів дачі хабара.

В автоінспекції наводять такий приклад. Нещодавно, в Оболонському районі інспектора полку ДПС ДАІ затримали водія автомобіля «Шевроле Такума», який з метою уникнення адміністративної відповідальності намагався дати хабара у розмірі 400 гривень. Чоловіка було доставлено до райуправління міліції.

Державтоінспекція нагадує, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність за ст. 369 КК України (пропозиція чи дача хабара) і карається штрафом або ж обмеженням волі на строк до 5 років.

Може, дійсно, в ДАІ вирішили боротися з корупцією. А може – це показовий приклад. Час покаже…

 

Теги:

ДАІ, хабар

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар