Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ поновить роботу стаціонарних постів на дорогах

0 15

Державна автомобільна інспекція планує відновити роботу стаціонарних постів Дорожньо-патрульної служби (ДПС), обладнавши їх сучасними стаціонарними системами «Відеоконтроль» та «Арена», за допомогою яких можна в режимі реального часу виявляти водіїв, які перевищили швидкість, позбавлені прав на керування автомобілями, а також транспортні засоби, що перебувають у розшуку.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий. «Взагалі зараз підготовлено проект наказу по поновленню функцій стаціонарних постів (близько 35 постів)», — сказав він, зауваживши, що робота постів буде відновлена за умови, якщо їх вдасться оснастити вищевказаними електронними пошуковими системами.

За словами В.Лозового, у даний час за таким зразком обладнаний стаціонарний пост «Бикивня» у Києві, де проводиться експеримент щодо використання сучасного технічного комплексу.

Начальник ДАІ зазначив, що методи і способи фіксацій правопорушень за допомогою названих систем дозволяють уникати прямого контакту інспектора ДАІ та водія, оскільки пошукова система влаштована таким чином, що будь-яке стороннє втручання в її роботу неможливе. В результаті цього технічний прилад безпомилково фіксує правопорушення, а інспектору залишається лише оформити відповідний протокол.

За його словами, після закінчення експерименту ДАІ закупить ще 5 таких систем, а потім у стислі терміни обладнає ними всі 35 стаціонарних постів ДПС.

Теги:

ДАІ

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар