Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ почне активно штрафувати за ремені та за розмови по мобільному

0 39

Найближчим часом ДАІ почне активно штрафувати водіїв за непристебнутий ремінь і розмови по мобільному телефону за кермом. Про це в інтерв’ю «Газете по-Киевски» повідомив начальник департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць.

«Почнемо реально за ремені штрафувати. Цього року вдалося знизити кількість загиблих у ДТП з 9,5 до 5,5 тисяч чоловік. Звичайно, до нуля ми не дійдемо. Єдине, що ми можемо ще зробити – вимагати від водіїв стежити за безпекою. Якби ті, хто загинув під час ДТП, були пристебнуті, третина точно залишилися б живими», – заявив Коломієць.

При цьому він додав, що карати також будуть за розмови по мобільному телефону за кермом.

«Штрафуватимемо також за розмови по мобільному. Минулого року ми дали команду не педалювати це питання, щоб різко людей не шокувати, але поступово будемо і за це починати штрафувати», – сказав начальник департаменту ДАІ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар