Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ почала забирати автомобілі за борги зі штрафів

0 22

В Україні почали вилучати автомобілі у водіїв, які ухиляються від сплати штрафів, пише «Сегодня».

Як пише видання, держвиконавча служба видала на Дніпропетровщині вже декілька постанов на арешт майна неплатників. Вилучені авто стоять на штрафмайданчику до погашення боргу. У чорному списку вже 50 іномарок області, говорять в ДАІ, а загальний борг їх власників – майже чверть мільйона гривень.

«Ми відкриваємо виконавче провадження на підставі рішень суду про стягнення штрафів. Якщо людина ігнорує судове рішення, ми зобов’язані заарештувати і описати майно», – говорить начальник відділу держвиконавчої служби Павлограда Віктор Палун.

Як відзначає видання, погашення заборгованості зі штрафів – це ще не все: неплатникам доведеться розщедритися ще і на провезення автомобіля на евакуаторові. За це беруть по 10 гривень за кілометр. Штрафмайданчик так само не безкоштовний.

Правда, пише видання, на думку адвокатів, власники вилучених авто цілком можуть оскаржити дії держвиконавців, оскільки для того, щоб накласти арешт на майно, обов’язково має бути відповідне рішення суду. Сам по собі штраф – не привід описувати майно.

Джерело:

proUA

Залиште коментар