Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ планує встановити допустимий рівень алкоголю в крові водіїв на рівні 0,3 проміле.

0 11

Державтоінспекція планує встановити допустимий рівень алкоголю в крові водіїв на рівні 0,3 проміле. Про це повідомив начальник департаменту Державтоінспекції Сергій Коломієць сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. За словами С.Коломійця, ця ініціатива ДАЇ “зустріла шалений опір з боку Міністерства охорони здоров”я”. За його словами, планується введення в дію спеціальних вимірювальних пристроїв, які будуть вимірювати допустимий рівень алкоголю. “Це буде апаратний контроль, він не залежатиме від людського фактору”, – підкреслив С.Коломієць. За його словами, допустимий рівень проміле в крові у водіїв може бути встановлений найближчим часом після відповідних домовленостей з Міністерством охорони здоров”я.

Нагадаємо, на даний момент українським законодавством не передбачено будь-який рівень алкоголю в крові у водіїв. В Америці допустимий рівень алкоголю в крові у водіїв становить 0,3-0,8 проміле, в РФ – 0,3 проміле.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар