Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ планує відмінити талони попередження

0 16

Державтоінспекція має намір відмінити талони попередження для водіїв транспортних засобів, оскільки вважає їх неефективними і такими, що втратили юридичну силу.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив начальник Державного департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

«Ми розробляємо питання про відміну талона попередження, оскільки він втратив юридичну силу», – сказав начальник ДАІ, пояснивши при цьому, що це пов’язано з тим, що сьогодні співробітник ДАІ складає протокол про порушення, який після передається до суду для встановлення ступеня винності-невинності порушника.

В той же час, за словами Лозового, людина, на яку складений протокол після судового вердикту, може оскаржити його у встановленому законом порядку і у разі наявності вже в талоні попередження відповідного запису, її потім доведеться виправляти.

Джерело:

proUA

Залиште коментар