Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ планує спростити процес проходження техогляду

0 19

Державтоінспекція планує найближчим часом спростити систему технічного огляду. Передбачається, що водії зможуть отримувати техталони за місцем проходження перевірки. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць.

«Найближчим часом планується зібрати на території суб’єкта підприємницької діяльності (недержавного СТО, на якому можна пройти техогляд – ред.) даішника з повними базами даних і тих хто проводить обстеження автомобілів. Тобто людина заїжджає до суб’єкта, проходить повністю все обстеження і виїжджає вже з техоглядом», – повідомив Коломієць.

За його словами, подібне нововведення може бути реалізоване вже через місяць, коли кожне СТО буде забезпечене працівником ДАІ. На думку Коломійця, все це дозволить пришвидшити процес проходження техогляду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар