Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДАІ зареєструвала номерні знаки з прапорами ЄС

0 78

Державна автоінспекція (ДАІ) зареєструвала патент на 13 варіантів зображень номерів автомобільних знаків, зокрема з символікою Євросоюзу.

ДАІ зареєструвала номерні знаки в Державному інституті промислової власності, повідомляє видання «Капітал», але зробила це не самостійно, а разом з маловідомою фірмою ТОВ «Голден Флора».

Йдеться про автомобільні номери для звичайного (білі), транзитного (червоні) і пасажирського транспорту (жовті), а також спеціальні номери. При цьому частину українських номерів у патенті зображено з прапором України, а частину — з прапором ЄС.

Як вдалося з’ясувати виданню «Капітал», компанію ТОВ «Голден Флора» зареєстровано в Київській області (Вишневе) у грудні 2013 року в одній з квартир. При цьому статутний фонд фірми становить 1 тис. грн. Зазначено, що директором компанії в липні 2014 стала така собі Ельміра Салахатдінова. Основним видом діяльності компанії є оброблення металів та нанесення на них покриття.

У департаменті ДАІ не відповіли на запит видання про те, чому патент на номерні знаки не зареєстрували самостійно без участі приватних фірм.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар