Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Cуд розгляне позов до Президента про санкції проти РФ 14 червня

0 116

Позов про визнання частково незаконним Указу Президента № 133/2017 сьогодні розглядатися не буде. Причиною стала поява в справі третьої сторони – Служби безпеки України, якій потрібен час на ознайомлення з матеріалами справи.

Нагадаємо, 15 травня Президентом був підписаний Указ № 133/2017, яким було розширено перелік російських компаній, що підпадають під санкції. До цього списку потрапили і популярні Інтернет-ресурси, такі як «ВКонтакте», «Однокласники» і «Mail.ru».

На наступний день, 16 травня, Микита Евстифеев подав позов про часткове визнання Указу незаконним і його часткове скасування. Позовні вимоги Н. Евстіфеева стосуються зазначених Інтернет-ресурсів.

Позовна заява була прийнята ВАСУ, а судове засідання призначене на 31 травня 2017 року. Очолює колегію суддя Олександр Нечитайло.

Наступне судове засідання у справі № 800/198/17 призначено на 14 червня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар