Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Cуд повернув музею Пирогово 10 га природоохоронних земель

0 15

Господарський суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Києва і повернув із незаконного користування в комунальну власність земельну ділянку вартістю майже 32 млн грн, розташовану в охоронній зоні Музею народної архітектури та побуту Пирогово. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Рішенням Київради в 2007 р. земельну ділянку площею 10 га на вул. Академіка Заболотного надано в оренду приватній компанії терміном на 25 років для будівництва та обслуговування готельно-розважального комплексу і кінно-спортивного клубу.

Як з’ясувалося, забудовник вже більше двох років не платить гроші за користування ділянкою, заборгувавши столичному бюджету більше мільйона гривень.

Крім того, прокурорською перевіркою встановлено, що всупереч умовам договору на зазначеній території підприємством досі не розпочато будівельні роботи.

У зв’язку з тим, що несплата орендної плати є підставою для припинення права користування земельною ділянкою, прокуратура звернулася до суду з вимогою розірвати договір оренди та зобов’язати підприємство повернути землю громаді.

Варто відзначити, що зазначене рішення Київради про передачу землі, яка знаходиться в зоні охоронюваного ландшафту музею Пирогово, в 2010 р. за позовом прокуратури Києва судами трьох інстанцій визнано протиправним і скасовано.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар