Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновниця управління ПФУ в Криму розтратила 6 млн грн

0 15

Прокуратурою АР Крим порушено кримінальну справу стосовно одного з керівників управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Сімферополя за фактом розтрати шляхом зловживання службовим становищем державного майна в особливо великих розмірах. Державі завдано збитків на суму 6 млн. грн. у результаті порушень при закупівлі за державні кошти приміщення для управління ПФУ.

Як встановлено у ході прокурорської перевірки, цей керівник, будучи головою тендерного комітету, сфальсифікував документи про безальтернативність придбання у єдиного учасника будівлі, оціненої у 12 млн. грн., при цьому вартість об’єкту було завищено в два рази. Прокуратурою АР Крим дії підозрюваної кваліфіковані за ч.5 ст.191 КК України. Досудове слідство проводить слідчий відділ прокуратури.

Теги:

розтрата, Пенсійний фонд України

Залиште коментар