Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновники привласнювали гроші лікарів

0 14

У Дніпропетровській області п’ятьох співробітників відділу охорони здоров’я однієї з міськрад впіймали на привласненні чужих зарплат і спробі дати хабара у розмірі 410 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Повідомляється, що посадові особи розрахункового відділу централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я однієї з міських рад протягом трьох років підроблювали списки працівників різних медичних установ для нарахування заробітної плати.

Чиновники просто вписували себе до цих списків і таким чином отримували зайву зарплату. Внаслідок цього в їхніх кишенях осіло майже 2,3 млн грн. А потім, аби уникнути відповідальності, вони намагалися дати 410 тис. грн. хабара працівникам прокуратури і судді.

У лютому цього року проти п’ятьох зловмисників прокуратура порушила кримінальну справу за фактом привласнення чужого майна у особливо великих розмірах і службової підробки (ч.5 ст.191 і ч.2 ст.366 КК України відповідно). А 28 травня прокуратурою Дніпропетровської області відносно всіх учасників оборудки порушена кримінальна справа по ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України («Замах на дачу хабара»).

Зараз вирішується питання про обрання для шахраїв запобіжного заходи у вигляді утримання під вартою. Слідство у справі триватиме.

Теги:

привласнення бюджетних коштів

Джерело:

Міст-Дніпро

Залиште коментар