Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновники на місцях підвищують собі зарплату

0 16

Рівень надбавок і премій для держслужбовців в кожному місті встановлюється різний і залежить від «щедрості» місцевої влади.

За «трудові досягнення» депутати Дніпропетровської міськради вирішили встановити чималу надбавку мерові, заступникам міського голови, керівника справами виконкому, а також секретареві міськради. Вона складе 50% від посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг і вислугу років.

В сумі міський глава Іван Куліченко отримуватиме щомісячну премію у розмірі 100% посадового окладу.

У сусідньому Донецьку за вислугу років, ранг і все ті ж «високі досягнення в праці» керівництву надбавляють в середньому 85% від окладу.

Держслужбовці Львівської міськради отримують надбавки ще згідно постанові 2008 року. Як повідомили «Делу» в міській раді, за все про все, премійований працівник середнього рангу (наприклад, керівник відділу) може отримати надбавку в розмірі до 300% від окладу. Але в середньому надбавка складає 80% і в грошовому еквіваленті оклад з надбавками може скласти від 2,5 до 4 тис.грн для керівника управління.

Теги:

державна служба

Джерело:

Дело

Залиште коментар