Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновники Аграрного фонду завдали збитків на суму майже 340 млн грн

0 19

Встановлено, що Аграрним фондом у березні минулого року укладено з одним із підприємств договір на закупівлю зерна на суму 1,5 мільярдів гривень. Чинним на той час законодавством операції з постачання зерна (окрім їх першого постачання виробниками) звільнялися від сплати податку на додану вартість.

Не дивлячись на це, з метою незаконного покриття витрат вказаного підприємства зі сплати податку на додану вартість, останньому у березні-травні 2011 року за підробленими документами перераховано понад 280 мільйонів гривень.

У подальшому за дорученням Мінагрополітики службові особи Аграрного фонду та вище вказаного підприємства наприкінці минулого року підписали додаткову угоду до договору, яка передбачала повернення Аграрному фонду коштів на суму 1,4 млрд. грн. сплачених за зерно. Проте, підприємство кошти не повернуло, а у цей же день уклало угоди на придбання зерна за цінами, які на 52 мільйони гривень перевищували інтервенційні.

Унаслідок цих протиправних дій службовими особами Мінагрополітики, Аграрного фонду та вказаного підприємства інтересам держави нанесено збитки на суму майже 340 млн. грн.

За цими фактами Генеральною прокуратурою України 30.03.2012 порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст.364-1 та ч.2 ст.366 КК України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар