Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновники-архітектори від впливом корупції

0 17

Як повідомляє відділ зв’язків зі змі ГПУ, прокурорами Київської, Одеської, Волинської областей, Автономної Республіки Крим та м. Києва викрито механізм оформлення ліцензій через посередницькі структури, які за наданні послуги отримували від 18 до 22 тис. грн. при тому, що законодавством передбачено лише справляння коштів за видачу ліцензії у сумі менше 1 тис. грн.

Зокрема, прокуратурою Кіровоградської області 24.03.2012 порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України щодо керівництва та службових осіб інспекції Держархбудконтролю у області. Під час дослідчої перевірки встановлено понад 20 фактів вимагання та одержання хабарів від мешканців та представників підприємств області за вирішення питань щодо не притягнення їх до адміністративної відповідальності, уникнення та зменшення сум штрафних санкцій за правопорушення в сфері будівництва, легалізацію об’єктів самовільного будівництва, незаконну видачу ліцензій і підписання декларацій про готовність об’єктів. Слідство у справі триває.

Факти хабарництва в роботі інспекцій архітектурно-будівельного контролю виявлялися також прокурорами Чернігівської області та м. Києва, повідомляє відділ зв’язків зі змі ГПУ. А скільки фактів залишаться не виявленими? Питання риторичне…

Теги:

прокуратура, хабарництво, Держбудконтроль

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар