Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновників штрафуватимуть за затягування видачі акту на землю

0 17

Президент Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури посвідчення права власності на землю».

Законом встановлюється відповідальність за порушення посадовими особами терміну видачі державного акта на право власності на земельну ділянку у вигляді штрафу від 20 до 50 (340-850 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє прес-служба президента.

У той же час якщо таке порушення повториться протягом року, то буде стягуватися штраф від 50 до 200 (850-3 400 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, встановлюється, що у разі якщо земельну ділянку отримують у спадок кілька спадкоємців і всі вони отримують свідоцтво про право на спадщину — видавати на кожного спадкоємця державний акт на землю.

Також врегулюється ряд інших питань з державними актами.

Даним законом вносяться відповідні зміни до Земельного кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Теги:

державний акт на землю

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар