Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновникам можуть заборонити використовувати паперові документи

0 11

Депутати пропонують Кабміну в шестимісячний термін застосувати всі необхідні заходи з введення електронних документів, документообігу і цифрового підпису. Про це йдеться в законопроекті № 11109.

Тому в держбюджеті-2013 пропонується закласти набагато менше витрат на друкарський папір і витратні матеріали, які необхідні для виготовлення паперових документів.

В разі ухвалення такого закону він набере чинності через рік після публікації, а ще через півроку паперовий докуметооборот буде заборонений в органах держвлади і місцевого самоврядування. Також держорганам заборонять вимагати в юросіб або фізичних осіб документи та їх копії.

На думку авторів проекту, такий порядок радикально спростить багаточисельні бюрократичні процедури, зокрема, в частині створення, закриття підприємств, їх звітності. Головним наслідком ухвалення законопроекту з точки зору пересічних громадян стане фактичне зникнення черг в житлово-експлуатаційних і комунальних підприємствах, органах дозвільної системи, бюро технічної інвентаризації, органах влади і місцевої самоврядності, органах соціального захисту.

Дуже гарно виглядає на папері. Як же воно насправлі буде, напевнее навіть авторам законопроекту бачиться надто розмито.

Теги:

електронний документообіг

Залиште коментар