Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновника МВС затримали за хабар у 20 тисяч гривень

0 18

Співробітники прокуратури Києва затримали при отриманні хабара в сумі 20 тисяч гривень головного інспектора одного з департаментів МВС України.

Як повідомила прес-служба прокуратури, правоохоронець був спійманий “на гарячому”. Передання грошей відбувалося прямо навпроти центрального входу у будівлю Міністерства внутрішніх справ. Відразу після отримання коштів чиновника було викрито.

За даними прокуратури, “винагороду” у 20 тисяч гривень міліціонер вимагав від підприємця за сприяння у видачі довідок-рахунків для здійснення господарської діяльності, пов’язаної з продажем автотранспорту. Міліціонера повідомлено про підозру у здійсненні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України – “Зловживання впливом”.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, цього року український парламент ухвалив чотири нових антикорупційних закони у відповідь на критичні зауваження Євросоюзу. Було посилено кримінальну відповідальність за корупцію, введено “спеціальну конфіскацію” за злочини в цій сфері, розширено коло близьких осіб чиновників, які повинні подавати свої декларації про доходи тощо.

Втім, за даними дослідження “Барометр глобальної корупції” (Global Corruption Barometer) від Transparency International і Gallup International Association, тільки 4% українців вважають, що державна антикорупційна боротьба дає хоч якийсь результат.

Залиште коментар