Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновник ЄС отримав півтора року в’язниці за корупцію в Україні

0 23

Суд Бельгії визнав колишнього співробітника делегації Європейського Союзу в Україні винним у корупції і засудив його до тюремного ув’язнення і штрафу, повідомляють представники Європейського управління з боротьби з шахрайством (OLAF). Згідно з вироком, він засуджений до 18 місяців тюремного ув’язнення і штрафу розміром 5 тис. євро. При цьому враховано, що 6 місяців попереднього ув’язнення він уже відбув. Прізвище колишнього співробітника делегації ЄС в Україні не повідомляється.

Співробітник делегації ЄС в Україні був заарештований у Бельгії в травні 2006 року і до листопада того ж року перебував під вартою. У липні 2007 року він був звільнений зі своєї посади.

Зі слів гендиректора OLAF Джованні Кесслера, кримінальне судочинство щодо персоналу ЄС є рідкісним випадком і тому займає тривалий час.

Згідно з повідомленням, співробітник ЄС запитував від учасників конкурсів, зокрема, у сфері надання допомоги з подолання наслідків аварії на ЧАЕС у рамках програми TACIS, 4% комісії.

Одна з компаній погодилася заплатити 2,5% від вартості контракту на загальну суму 19 млн євро. Однак тендер був зупинений до того, як контракт був укладений, співробітник ЄС не отримав комісійних, також не було завдано жодних збитків бюджету ЄС.

OLAF отримав інформацію про те, що один зі співробітників делегації ЄС в Україні запитує комісійні, від компанії, яка відмовилася від такої пропозиції.

Теги:

ЄС, корупція

Залиште коментар