Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чиновник ОДА не уникнув правосуддя

0 20

Апеляційний суд Київської області залишив у силі вирок Білоцерківського райсуду, яким посадовця Київської облдержадміністрації Ігоря Осипенка засуджено до 9 років позбавлення волі. Про це повідомили у Службі безпеки України.

“Апеляційний суд Київської області не задовольнив скаргу засуджених і залишив без змін вирок Білоцерківського міськрайсуду про визнання винними Осипенка та посередника у скоєнні злочину”, — поінформували у спецслужбі.

Як повідомлялося, начальника Управління культури та туризму Київської облдержадміністрації, депутата облради Ігоря Осипенка було затримано 7 червня 2011 року разом з посередником при одержанні хабара у розмірі 240 тисяч доларів США.

Зазначену суму чиновник зажадав за погодження генплану розширення меж одного з населених пунктів Київської області — він зобов’язався зафіксувати відсутність на землях історичних і культурних пам’яток.

За даним фактом 28 січня 2012 року Білоцерківський міський районний суд визнав Осипенка винним у скоєнні злочину і засудив його до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також заборонив обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих обов’язків. Посередника ж при отриманні чиновником хабара засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Теги:

Суд, правосуддя, хабар, чиновник

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар