Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чи спростить ЄС візовий режим для України?

0 14

Єврокомісія упродовж найближчих днів ухвалить рішення щодо підписання змін та доповнень до Угоди про спрощення оформлення віз з Україною. Про це повідомив Мігель Черконе, речник єврокомісара із внутрішніх справ, на брифінгу в Брюсселі у вівторок, передає  кореспондент УКРІНФОРМу.

“Процедури зараз виконуються, і ми очікуємо на остаточне рішення на рівні Єврокомісії з цього питання упродовж наступних днів”, — сказав він.

Представник Єврокомісії наголосив, що зазначені домовленості принесуть переваги, насамперед, для простих громадян і спрямовані на спрощення можливостей для розвитку контактів на цьому рівні.

Як повідомили у вівторок деякі ЗМІ, голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок (Німеччина) виступив проти лібералізації візового режиму з Україною та закликав керівні інституції ЄС не підписувати цю угоду.

У свою чергу голова представництва Європарламенту у Комітеті парламентського співробітництва з Україною Павел Коваль (Польща) наполягає на необхідності без зволікань підписати зміни до Угоди про спрощення оформлення віз з Україною.

Теги:

ЄС, візовий режим, Угода

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар