Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чи спростить ЄС візовий режим для України?

14

Єврокомісія упродовж найближчих днів ухвалить рішення щодо підписання змін та доповнень до Угоди про спрощення оформлення віз з Україною. Про це повідомив Мігель Черконе, речник єврокомісара із внутрішніх справ, на брифінгу в Брюсселі у вівторок, передає  кореспондент УКРІНФОРМу.

“Процедури зараз виконуються, і ми очікуємо на остаточне рішення на рівні Єврокомісії з цього питання упродовж наступних днів”, — сказав він.

Представник Єврокомісії наголосив, що зазначені домовленості принесуть переваги, насамперед, для простих громадян і спрямовані на спрощення можливостей для розвитку контактів на цьому рівні.

Як повідомили у вівторок деякі ЗМІ, голова комітету Європарламенту із закордонних справ Ельмар Брок (Німеччина) виступив проти лібералізації візового режиму з Україною та закликав керівні інституції ЄС не підписувати цю угоду.

У свою чергу голова представництва Європарламенту у Комітеті парламентського співробітництва з Україною Павел Коваль (Польща) наполягає на необхідності без зволікань підписати зміни до Угоди про спрощення оформлення віз з Україною.

Теги:

ЄС, візовий режим, Угода

Джерело:

ЮВУ

Комментарии