Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чи буде пряма відповідальність за порушення Конституції?

0 18

“Те, що записано в Конституції, потрібно виконувати. Повинна бути пряма відповідальність за невиконання чого-небудь. Сьогодні її немає… Це питання ми також враховуємо (у роботі Конституційної Асамблеї), щоб, нарешті, відкрити дорогу до реформ і євроінтеграції”, — сказав Кравчук.

Як приклад подібної ситуації з невиконанням норм Конституції колишній президент навів неперсональне голосування депутатів Верховної Ради.

Він підкреслив, що в Конституції написано, що депутат голосує особисто, а якщо ні, то не несе ніякої відповідальності.

На думку Кравчука, нинішня Конституція не гірше інших подібних документів у світі, але деякі формулювання, які в ній використовуються, не дають проводити реформи в певних сферах.

За словами екс-президента, у чинній владі відсутній контроль і відповідальність за свої дії і це призводить до того, що окремі чиновники дозволяють собі діяти в розріз з офіційною позицією держави.

Кравчук вважає, що для більшої ефективності влади необхідний більш сильний духовно-ідеологічний корпус, адже на даний момент цій сфері приділяється недостатня увага.

Як відомо, Кравчук сподівається, що Конституційна Асамблея затвердить концепцію змін до Конституції в жовтні.

Теги:

Відповідальність, Конституція, Кравчук, Конституційна асамблея

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар