Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чотири роки з конфіскацією

0 19

Відповідне рішення сьогодні оголосив головуючий у судовому процесі суддя Сергій Вовк.

Також суд своїм рішенням позбавив Ю.Луценка першого рангу державного службовця та заборонив обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та організаційно-виконавчими функціями підприємств, організацій та установ усіх форм власності, протягом двох років.

Також суд дійшов висновку про необхідність стягнути з Ю.Луценка на користь МВС України понад 643 тис. грн. як компенсацію за незаконне святкування Дня міліції в Палаці «Україна» у 2008-2009 роках.

Крім того, суд визнав винним у скоєнні злочину колишнього водія Ю.Луценка Леоніда Приступлюка і призначив йому міру покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відтермінуванням на два роки, а також позбавив спеціального звання майор міліції та права обіймати впродовж трьох років посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та організаційно-виконавчими функціями підприємств, організацій та установ усіх форм власності.

Також суд постановив стягнути з Л.Приступлюка на користь Головного управління Пенсійного фонду у Києві понад 243 тис. грн. Запобіжний захід Л.Приступлюку на час відбування покарання залишити у вигляді підписки про невиїзд.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар